fbpx

Aqua Therm Kyiv 2021

Близько 400 експонентів  з 15 країн, в тому числі велика  кількість відомих брендів з  Італії, Польщі та Німеччини продемонструють  свої новітні продукти і використають  цю можливість для контакту  з кваліфікованою аудиторією. Щорічно в рамках виставки проводиться понад 20 заходів та презентацій, які відвідують не менше 3000 спеціалістів галузі, де 88% відвідувачів – відповідальні за прийняття рішення чи ухвалюють його самостійно, 50% відвідувачів – власники, керівники, баєри, що представляють підприємства з різних регіонів України. Саме на виставці Aquatherm Kyiv відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь наступний сезон.

У заході візьмуть участь сотні вітчизняних і міжнародних гравців галузі, які прагнуть просувати свої новітні продукти та технології для фахівців галузі, таких як інсталятори, дилери, інженери, архітектори, регіональні дистриб'ютори і муніципальні покупці.

В рамках виставки AquaTherm Kyiv 2021 відбудеться щорічний Всеукраїнський фестиваль «Я - Монтажник» (I am an installer).

У заході візьмуть участь тисячі інсталяторів з України та інших країн, які зможуть:

     перевірити обладнання, яке цікавить;

     отримати відповіді на складні питання і практичні поради провідних галузевих експертів;

     поліпшити свої навички;

     ознайомитися з кращими комплексними пропозиціями для замовлень будь-якої складності;

     спілкуватися з монтажниками і встановити ділові контакти для розвитку бізнесу з виробниками, клієнтами та постачальниками;

     взяти участь в семінарах, презентаціях і чемпіонатах;

     отримати подарунки, частування та спеціальні пропозиції від організаторів та експонентів;

Всеукраїнський фестиваль «Я монтажник» - ефективна платформа для розвитку бізнесу, впровадження нових рішень і технологій, що робить його обов'язковим для всіх інсталяторів, які намагаються відкрити нові горизонти для свого бізнесу і заробити більше.