fbpx

Вітроелектростанція, що належить Mitsubishi Heavy Industries, виробила стільки же енергії, скільки спожила вся діяльність MHI в США

19102902

Токіо, 29 жовтня 2019 р. - Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (MHI) досягла щорічного рівня виробництва енергії від вітроелектростанції «Білий олень», яку вона придбала рік тому, яка еквівалентна загальному річному споживанню енергії групи MHI в США. MHI пожвавив роботу об'єкту завдяки модернізації виробничого обладнання що призвело до підвищення ефективності виробництва. Проект відображає прихильність Групи MHI сприяти сталому розвитку суспільства шляхом удосконалення виробництва.

В жовтні 2018 року дочірня компанія MHI, яка повністю належить північноамериканській компанії Mitsubishi Heavy Industries America, Inc. (MHIA), придбала операційну компанію вітроелектростанції «Білий олень». Використовуючи технічні можливості науково-дослідного інституту MHI та у партнерстві з фірмою MHI Group Diamond WTG Engineering & Services, Inc., MHI модернізує обладнання для підвищення його ефективності та покращення коефіцієнта доступності.

Це дало свої результати і вже минулого року вітрова ферма «Білий олень» виробила кількість енергії, еквівалентну загальному річному споживанню енергії групи MHI в США за той же період.

Вітроелектростанція, що експлуатується на Техаському Панхандлі, розпочала комерційну експлуатацію в грудні 2001 року з 80 турбінами потужністю 1000 кВт. На той момент, коли MHIA придбало компанію, 24 з 70 турбін, які підлягали ремонту, не працювали. Компанія здійснила ключові оновлення матеріально-технічної бази вітроелектростанції, включаючи: встановлення вихрових генераторів, розроблених за допомогою аналізу обчислювальної динаміки рідини (CFD), оновлення програмного забезпечення управління для підвищення точності виходу та керування напрямком, поліпшення шумостійкості електричних ланцюгів, та вжила додаткових кроків для відновлення роботи додаткових турбін, підвищуючи їх продуктивність, доступність та надійність.

У відповідь на зміни клімату, компанії по всьому світу розширюють заходи для підтримки використання зеленої енергії, намагаючись знизити рівень викидів вуглецю. Оскільки компанії докладають великих зусиль для досягнення цього - включаючи програми лісонасадження та збереження лісів для поглинання CO2, а також сприяння використанню енергії, отриманої від поновлюваних джерел енергії, - MHI Group, спрямована успіхом вітроелектростанції “Білий олень” ще більше зосередиться на просуванні інноваційних технологій для виробництва зеленої енергії.