fbpx

Наші партнери, Mitsubishi Heavy Industries Air-Conditioning Europe (MHIAE), підрозділ MHI Group, отримали визнання за  інноваційні та енергоефективні комерційні теплові насоси, отримавши нагороду Європейської компанії року 2023 від Frost & Sullivan.

Детальніше

Компанія Mitsubishi Heavy Industries Air-Conditioning and Refrigeration  (MHI-AC & R) отримала нагороду «Відмінність» у категорії обладнання для реконструкції  в рамках 38-ї нагороди «Excellent Energy Saving Equipment Award». Його фінансування здійснила Японська асоціація підрядників з охолодження та кондиціонування повітря (JARAC) для обладнання гарячого водопостачання для очищення за допомогою теплових насосів.

 

Детальніше

Європейська комісія розпочала два раунди зворотного зв’язку щодо кондиціонерів повітря-повітря, теплових насосів та комфортних вентиляторів: для оновлення вимог до екологічного дизайну та щодо енергетичного маркування цього обладнання.

Детальніше

Токіо, 29 жовтня 2019 р. - Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (MHI) досягла щорічного рівня виробництва енергії від вітроелектростанції «Білий олень», яку вона придбала рік тому, що еквівалентна енергії, спожитої для діяльності групи MHI в США. MHI пожвавив об'єкт завдяки модернізації виробничого обладнання. Проект відображає прихильність Групи MHI сприяти сталому розвитку суспільства шляхом виробництва.

Детальніше