fbpx

Компанія Mitsubishi Heavy Industries Air-Conditioning and Refrigeration  (MHI-AC & R) отримала нагороду «Відмінність» у категорії обладнання для реконструкції  в рамках 38-ї нагороди «Excellent Energy Saving Equipment Award». Його фінансування здійснила Японська асоціація підрядників з охолодження та кондиціонування повітря (JARAC) для обладнання гарячого водопостачання для очищення за допомогою теплових насосів.

 

Детальніше

18 - 21 травня 2021 року  у міжнародному виставковому  центрі Києва відбудеться найбільша  і найважливіша виставка в  області опалювальної техніки, вентиляції, кондиціювання, санітарних та екологічних  технологій на всій території  України - Aqua Therm Kyiv 2021.

Детальніше

Токіо, 29 жовтня 2019 р. - Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (MHI) досягла щорічного рівня виробництва енергії від вітроелектростанції «Білий олень», яку вона придбала рік тому, що еквівалентна енергії, спожитої для діяльності групи MHI в США. MHI пожвавив об'єкт завдяки модернізації виробничого обладнання. Проект відображає прихильність Групи MHI сприяти сталому розвитку суспільства шляхом виробництва.

Детальніше

“Спалах COVID-19 у всьому світі по різному вплинув на наше життя, і всі ми знаходимось в пошуках нових шляхів для подолання цієї ситуації.”

Рьоічі Карія, керуючий директор

Шановні партнери, незважаючи на ці складні умови,

Детальніше