fbpx

Компанія Mitsubishi Heavy Industries Ltd. та Bombardier Inc. домовились про придбання регіональної реактивної програми Canadair.

У рамках придбання MHI буде здійснювати технічне обслуговування, підтримку, оновлення, маркетинг та продажі літаків серії CRJ. Сюди входить мережа підтримки послуг, що стосується CRJ, розташованих головним чином у Мірабелі, Квебеку та Торонто, Онтаріо в Канаді, Бриджпорті, Західній Вірджинії та Тусоні, штат Арізона у Сполучених Штатах. Запасні частини CRJ продовжуватимуть надходити з депо в Чикаго, Іллінойсі та Франкфурті, Німеччина.

Як доповнення до існуючого комерційного літального бізнесу MHI, MHIRJ забезпечить цілісне рішення щодо обслуговування та підтримки світової авіаційної промисловості, включаючи літаки серії CRJ, і врешті-решт, для сімейства регіональних реактивних літаків нового покоління Mitsubishi SpaceJet.

Про авіаційну групу MHI RJ

MHI RJ Aviation Group (MHIRJ) надає  комплексні оперативні рішення та рішення щодо підтримки клієнтів. Включаючи обслуговування, реконструкцію, маркетингові та збутові дії для авіабудівної промисловості. Штаб-квартира компанії Мірабель, Квебек. Мережа сервісних центрів MHIRJ, служб підтримки та складських приміщень розміщена у важливих авіаційних вузлах у США, Канаді та Німеччині. Дочірня компанія, яка повністю належить Mitsubishi Heavy Industries, Ltd, MHI RJ Aviation Group включає в себе MHI RJ Aviation ULC (Канада), MHI RJ Aviation Inc. (США) та MHI RJ Aviation GmbH (Німеччина).

Про MHI

Компанія Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (MHI), штаб-квартира якої знаходиться в Токіо, є однією з провідних світових промислових фірм з 80 000 працівників та щорічним консолідованим доходом у розмірі близько 38 мільярдів доларів. Протягом більше 130 років компанія спрямовувала великі сили на інноваційні та інтегровані рішення, що рухають світ вперед. MHI пропонує інноваційні та інтегровані рішення для широкого спектру галузей: від комерційної авіації та транспортування до електростанцій та газових турбін, а також від машин та інфраструктури до інтегрованих оборонних та космічних систем.