fbpx

Нещодавні дослідження ринку показали, що компанія Mitsubishi Hitachi Power Systems, Ltd. (MHPS), досягла верхньої частки ринку в системах десульфурації димових газів (FGD) у 2019 році, забезпечивши ними 37,2% світового ринку. MHPS поставила більше 300 систем десульфурації димових газів на світовий ринок. Це вже п'ятий раз, коли MHPS здобула провідну частку ринку за останні шість років.

Детальніше

Пандемія коронавірусу та її негативні економічні наслідки домінують у заголовках новин, що принципово змінює життя наших сімей, друзів, колег, клієнтів, постачальників та партнерів. Виникає запитання: "Як компанії HVAC працювати в цьому новому бізнес-кліматі?" Коротка відповідь така: рішення, які ми приймаємо зараз, матимуть величезний вплив на роботу компаній в найближчі місяці. 

Детальніше

- Програма буде діяти під новою назвою MHI RJ Aviation Group з 1 червня 2020 року.

Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (MHI) та Bombardier Inc.(Канада) дійшли згоди щодо придбання Регіональної реактивної авіації Канади (CRJ). Програма буде функціонувати в рамках новоствореної організації MHI RJ Aviation Group (MHIRJ) і розпочне свою діяльність після 1 червня 2020 року..

Детальніше

YOKOHAMA, Японія (24 квітня 2020 р.) - Mitsubishi Hitachi Power Systems, Ltd. (MHPS), що входить до групи Mitsubishi Heavy Industries (MHI), оголосила про свою нову назву - Mitsubishi Power, а також про новий корпоративний бренд-логотип. Під назвою Mitsubishi Power компанія буде працювати над підвищенням своєї репутації у всьому світі як одна з передових компаній з декарбонізації електроенергії.

Mitsubishi Power, як одна з основних філій групи MHI Group, пропонує передові технології та ефективні рішення для енергетики, підтримуючи доступні та надійні джерела живлення в регіонах по всьому світу. Крім того компанія надає нові технології для зменшення та усунення викидів СО2 в точці виробництва та зберігання електроенергії. Mitsubishi Power є ключовим учасником створення декарбонізованої економіки та допомагає вирішити виклики, що стоять перед суспільством.

Детальніше