fbpx

5 речей, які допоможуть HVAC бізнесу пристосуватися до змін спричинених COVID-19

Набір найкращих практик вже сформовано, але хотілося б зафіксувати кілька додаткових ідей, які можна використати, щоб найкращим чином підтримати бізнес ОВК.  

  1. Допоможіть захистити своїх співробітників. Власники будинків та власники малого бізнесу зараз живуть за правилами соціального відсторонення, і їм потрібно бути впевненими, що вони не піддаються ризику зараження. Отже, розробіть простий план захисту працівника від COVID-19. Наприклад, технічні працівники повинні бути екіпіровані відповідним захисним обладнанням та використовувати лише ті предмети, які були очищені згідно з інструкціями МОЗ.  

  1. Скажіть своїм клієнтам, що ви відкриті для бізнесу. Наразі багато людей перебувають під карантином вдома, багато з них працюють з дому тому важливо проінформувати, що ви відкриті та готові їх підтримувати. Опишіть заходи, які ви вжили для захисту своїх працівників та захисту замовника. Будьте конкретні та співчутливі. Додайте фотографії чи відео, про те що може очікувати власник будинку коли замовить ваші послуги.  

  1. Підтримуйте своїх клієнтів. Майте на увазі, що ваші клієнти зараз більш боязливі, тому створіть набір пропозицій, які створять найбільший комфорт при прийнятті рішень. Запропонуйте провести оцінку якості повітря. Надішліть свої результати якості повітря електронною поштою та запропонуйте рішення, що допоможуть вирішити ці проблеми. Одним із таких рішень може бути встановлення ультрафіолетового очищувача повітря, який може видалити деякі шкідливі віруси, що переносяться повітрям, через вентиляційний каналі HVAC в будинку. Хоча на ринку не існує жодної продукції з якості повітря в приміщенні, яка виявила б свою ефективність проти зараження будь-яким респіраторним вірусом. Існують способи принаймні зменшити кількість вірусів, які переносяться в повітрі у вашому домі.
  1. Залучайте своїх фінансових радників.  

  1. Якщо бізнес сповільнюється, розгорніть додаткову підготовку для своїх інженерів, або подаруйте свій час на допомогу громаді. Індустрія ОВК має довгу історію підтримки громад на місцевому рівні,а сьогодні люди потребують допомоги як ніколи. Працюйте з місцевими церквами, громадськими центрами, продуктовими магазинами чи аптеками та запропонуйте використовувати ваші санітарно-транспортні засоби для доставки необхідних речей для людей, що їх потребують.