fbpx

MHI Thermal Systems запустить 23 моделі кімнатних кондиціонерів для побутового використання на японському ринку в 2020 році

Токіо, 5 березня 2020 року - Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems, Ltd., що входить до групи компаній Mitsubishi Heavy Industries (MHI), з квітня 2020 р випустить на ринок 23 нових моделі кондиціонерів побутового призначення для японського ринку. Модельний ряд 2020 р включає в себе шість моделей першокласної серії SY і чотири моделі серії SYK високопродуктивних моделей для холодних регіонів, як з чудовою енергоефективністю та високим річним коефіцієнтом корисної дії (APF), так і шість моделей високопродуктивної серії RY з функцією синхронізованою роботи зволожувача і сім моделей стандартної серії TY, що забезпечують зручні житлові приміщення для широкого спектра стилів життя. У всіх моделях як і раніше будуть використовуватися тримачі фільтрів із синтетичної смоли, що містять перероблене чайне листя, вперше представлені в 2018 році. Модельний ряд 2020 року також ще є значний прогрес в ефективному використанні ресурсів і при підключенні до Інтернету через інтерфейс бездротової локальної мережі (продається окремо починаючи з літа 2020 року), цими моделями можна легко управляти дистанційно зі смартфона.

Всі чотири серії пропонують режим роботи JET з потужним, великим повітряним потоком і режим WARP для швидкого охолодження або нагрівання. У серіях SY і SYK передбачена функція повітряного потоку, що активується датчиком, яка автоматично регулює обсяг і спрямування повітряного потоку для забезпечення ефективного і рівномірного охолодження або обігріву приміщення, в той час як серії RY і TY включають функцію автоматичного повітряного потоку. Тримачі фільтрів на цих моделях зроблені із синтетичної смоли, що містить перероблені чайне листя, вперше представленої для моделей 2018 року, і були добре прийняті. Тримачі фільтрів виробляються серійно на заводі MHI Thermal Systems в Таїланді з використанням перероблених чайного листя, отриманих від компанії-виробника напоїв ITO EN, Ltd.

Серії SY і SYK оснащені функцією датчика руху, яка визначає рух людини і відповідним чином регулює температуру в приміщенні. Ці моделі знижують продуктивність, коли нікого немає, щоб уникнути надмірного охолодження або обігріву, і автоматично зупиняються, коли кімната пустує протягом певного періоду часу, що допомагає економити енергію. Кондиціонери серії SY і SYK також можуть бути пов'язані і синхронізовані для використання з трьома моделями гібридних випарних зволожувачів з тепловим туманом серії SHK, що продаються MHI Group, фірмою Mitsubishi Heavy Industries Air-Conditioning & Refrigeration Corporation. Кондиціонер посилає керуючий сигнал на зволожувач на підставі інформації від датчика вологості, і зволожувач запускається і зупиняється автоматично в залежності від настройки вологості.

Внутрішні блоки серій RY і TY представляють собою компактні моделі висотою всього 25 см, що дозволяє встановлювати їх навіть у важкодоступних місцях, наприклад над високими вікнами або під обрізаними стелями. Зовнішні блоки для самих маленьких кондиціонерів легші, ніж попередні. Серія RY має ті ж функції гібридної синхронізації випарного зволожувача теплого туману, що і серії SY і SYK.

Лінійка MHI Thermal Systems 2020 року, що складається з 23 моделей кондиціонерів, відповідає широкому спектру потреб користувачів. Інформація коли ці моделі з'являться на Європейському ринку ще очікується.