fbpx

Звернення Сейдзі Ідзумісава

 

Токіо, 6 січня 2020 р. - Президент та генеральний директор компанії Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. (MHI) Сейдзі Ідзумісава виступив із зверненням до працівників, в якому підвів підсумки 2019 року та визначив основні напрямки руху конгломерату в 2020 році. Далі наведемо основні тези його виступу.
«У 2019 році стихійні лиха були частим явищем у всіх частинах світу, що ще більше підкреслило реальність глобальних змін клімату. Глобальна економіка була аналогічно непередбачуваною через торгові суперечки між США та Китаєм, а нестабільність в Європі була продемонстрована Brexit. Геополітичні виклики та значні трансформації в енергетичному секторі зробили цей рік, роком постійних змін.
Незважаючи на ці труднощі, Група MHI змогла досягти відносно надійних показників. Дякуючи нашим постійним спільним зусиллям щодо впровадження мислення, орієнтованого на грошовий потік, ми зміцнили нашу бізнес-базу і тепер це починає давати плоди. Однак на цьому етапі невизначеності у світовій економіці, ми повинні залишатися пильними.»
Рік 2020

«У Японії 2020 рік також відомий як рік "Каноена" , який, як кажуть, є хорошим роком для підтримки минулих успіхів та нагромадження ресурсів для нових викликів. Ми постійно проводимо реформи для підвищення корпоративної цінності, і в 2020 році будемо використовувати свої результати, як основу для подальшого вдосконалення наших сильних сторін та вирішення проблем управління. На мій погляд, місія MHI - використовувати всі наші технології, ресурси та мережу, щоб запропонувати рішення проблем, з якими стикається суспільство.»
Кроки до зростання
«У 2019 році MHI Future Stream вказував на майбутнє зростання декарбонізації та еволюцію механічних систем за рахунок електрифікації та штучного інтелекту. Перший стовп цієї програми - декарбонізація, має на меті підвищити ефективність існуючої генерації електроенергії при використанні відновлюваних джерел енергії, як морський вітер, та продовжити розробку різноманітних перспективних технологій, таких як водневі газові турбіни. Другий стовп - це еволюція механічних систем за рахунок електрифікації та штучного інтелекту. Коли машини відійдуть від видобувного палива до електроенергії, ми зможемо очікувати зростання попиту на електричні компресори, теплові насоси та інші напрямки нашого бізнесу. Прогрес уже досягнуто у застосуванні штучного інтелекту, як це було показано в MHPS TOMONI та автоматизації на наших заводах для комерційних літальних апаратів. Завод авіаційних двигунів у Нагасакі, який повинен з'явитися в 2020 році, поєднує досвід ряду галузей в один високоефективний виробничий центр. Я хочу, щоб ми в 2020 році рухалися вперед з новими продуктами та послугами на основі цих захоплюючих тенденцій, а також інвестували в людей, капітал та інші бізнес-ресурси в цих сферах.»
Єдиний МНІ
«Запозичу фразу у знаменитої в Японії національної команди з регбі, група MHI - це "Одна команда". Кожен наш бізнес займає різні позиції в різних ринкових умовах, але всі вони створили набір професійних знань у відповідних галузях, які використовуються для спільних рішень. Основні гасла нашої групи: "Думай глобально, почнай з малого", "Швидкі дії", "Мислення від першої особи" та "Робота в команді" – створюють максимальну синергію Єдиного MHI.»
150-річчя Mitsubishi Group
«2020 рік відзначить 150-ту річницю заснування Mitsubishi. Настав час всім компаніям групи Mitsubishi задуматися над нашим спільним "Sankoryo", або трьома принципами, і про те, як їх перенести в майбутнє. Як голова однієї з основних компаній групи Mitsubishi, я хотів би, щоб ми вважали 2020 рік «другим фундаментом», де ми з кожним днем повертаємося до основ і працюємо над створенням нових ідей та нових рішень.»